dziś jedziemy do:

Jedziemy z teatrem do

Lista spektakli

grudzień 2016

1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Broniewski

Teatr Wybrzeże

2016-10-25 godz. 18:00

Miejsce:Barciński Ośrodek Sportu i Rekreacji

Obcy z Mons

Teatr Ad Spectatores

2016-10-05 godz. 18:00

Miejsce:Miejski Dom Kultury w Barcinie

Wot takaja żyzń

Teatr Biuro Podróży

2016-08-19 godz. 19:00

Miejsce:Miejski Dom Kultury w Barcinie

Broniewski

Teatr Wybrzeże

2016-10-28 godz. 19:00

Miejsce:Żuławski Ośrodek Kultury w Nowym Dworze Gdańskim

Broniewski

Teatr Wybrzeże

2016-11-04 godz. 18:00

Miejsce:Hala widowiskowo-sportowa „Elektryk” w Nowej Soli

Ewelina płacze

TR Warszawa

2016-10-06 godz. 19:00

Miejsce:Nowosolski Dom Kultury

Hydrokosmos

Wrocławski Teatr Pantomimy

2016-09-30 godz. 11:00 i 18:00

Miejsce:Nowosolski Dom Kultury

Kręcipupa

LALE.Teatr

2016-10-09 godz. 16:00

Miejsce:Nowosolski Dom Kultury

LABirynt

Art Fraction Foundation

2016-09-17 godz. 10:00 i 16:00

Miejsce:Nowosolski Dom Kultury

Ojczyzna

Teatr Polski w Poznaniu

2016-09-22 godz. 18:00

Miejsce:Nowosolski Dom Kultury

Preludium Słowiańskie

Art Color Ballet

2016-10-30 godz. 18.00

Miejsce:Nowosolski Dom Kultury

Trollgatan. Ulica Trolli

Teatr Współczesny w Szczecinie

2016-11-29 godz. 18:00

Miejsce:Nowosolski Dom Kultury

Wziołowstąpienie

Teatr Wierszalin

2016-09-06 godz. 18:00

Miejsce:Nowosolski Dom Kultury

Znak Jonasza

Stowarzyszenie Artystów „Bliski Wschód”

2016-11-26 godz. 18:00

Miejsce:Nowosolski Dom Kultury

Broniewski

Teatr Wybrzeże

2016-11-06 godz. 18:00

Miejsce:Zespół Szkół nr 3 w Krotoszynie

Droga śliska od traw. Jak to diabeł wsią się przeszedł

Teatr im. Heleny Modrzejewskiej

2016-10-14 godz. 19:00

Miejsce:Krotoszyński Ośrodek Kultury

Ewelina płacze

TR Warszawa

2016-10-08 godz. 19.00

Miejsce:Krotoszyński Ośrodek Kultury

Kręcipupa

LALE.Teatr

2016-09-04 godz. 16:00

Miejsce:Krotoszyński Ośrodek Kultury

Ojczyzna

Teatr Polski w Poznaniu

2016-10-25 godz. 18:00

Miejsce:Krotoszyński Ośrodek Kultury

Wot takaja żyzń

Teatr Biuro Podróży

2016-09-10 godz. 19:00

Miejsce:Krotoszyński Ośrodek Kultury

Wziołowstąpienie

Teatr Wierszalin

2016-09-07 godz. 18:00

Miejsce:Krotoszyński Ośrodek Kultury

Broniewski

Teatr Wybrzeże

2016-11-08 godz. 18:00

Miejsce:Szkoła Podstawowa nr 4 w Jarocinie

Droga śliska od traw. Jak to diabeł wsią się przeszedł

Teatr im. Heleny Modrzejewskiej

2016-10-12 godz. 19:00

Miejsce:Jarociński Ośrodek Kultury

Ewelina płacze

TR Warszawa

2016-10-07 godz. 19:00

Miejsce:Jarociński Ośrodek Kultury

Kręcipupa

LALE.Teatr

2016-09-05 godz. 16:00

Miejsce:Jarociński Ośrodek Kultury

Ojczyzna

Teatr Polski w Poznaniu

2016-10-04 godz. 17:30

Miejsce:Stowarzyszenie Jarocin XXI

Preludium Słowiańskie

Art Color Ballet

2016-11-19 godz. 18.00

Miejsce:Stowarzyszenie Jarocin XXI

Wot takaja żyzń

Teatr Biuro Podróży

2016-10-23 godz. 19:00

Miejsce:Jarociński Ośrodek Kultury

Broniewski

Teatr Wybrzeże

2016-11-13 godz. 18:00

Miejsce:Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach

Droga śliska od traw. Jak to diabeł wsią się przeszedł

Teatr im. Heleny Modrzejewskiej

2016-10-13 godz. 19:00

Miejsce:Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik”

Kręcipupa

LALE.Teatr

2016-08-29 godz. 17:00

Miejsce:Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik”

LABirynt

Art Fraction Foundation

2016-09-03 godz. 10:00 i 16:00

Miejsce:Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik”

Obcy z Mons

Teatr Ad Spectatores

2016-09-29 godz. 19:00

Miejsce:Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik”

Ojczyzna

Teatr Polski w Poznaniu

2016-10-18 godz. 18:00

Miejsce:Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik”

Wot takaja żyzń

Teatr Biuro Podróży

2016-09-09 godz. 19:00

Miejsce:Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik”

Znak Jonasza

Stowarzyszenie Artystów „Bliski Wschód”

2016-11-24 godz. 18:00

Miejsce:Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik”

Droga śliska od traw. Jak to diabeł wsią się przeszedł

Teatr im. Heleny Modrzejewskiej

2016-11-03 godz. 19:00

Miejsce:Bolesławiecki Ośrodek Kultury

Droga śliska od traw. Jak to diabeł wsią się przeszedł

Teatr im. Heleny Modrzejewskiej

2016-11-05 godz. 19:00

Miejsce:Żarski Dom Kultury

Ewelina płacze

TR Warszawa

2016-10-05 godz. 19:00

Miejsce:Żarski Dom Kultury

Droga śliska od traw. Jak to diabeł wsią się przeszedł

Teatr im. Heleny Modrzejewskiej

2016-11-06 godz. 19:00

Miejsce:Dolnobrzeski Ośrodek Kultury

Kręcipupa

LALE.Teatr

2016-10-30 godz. 16:00

Miejsce:Dolnobrzeski Ośrodek Kultury

LABirynt

Art Fraction Foundation

2016-09-18 godz. 12:00 i 17:00

Miejsce:Dolnobrzeski Ośrodek Kultury

Zapolska – superstar (czyli jak przegrywać, żeby wygrać)

Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego

2016-11-30 godz. 18:00

Miejsce:Dolnobrzeski Ośrodek Kultury

Znak Jonasza

Stowarzyszenie Artystów „Bliski Wschód”

2016-11-22 godz. 18:00

Miejsce:Dolnobrzeski Ośrodek Kultury

Dzieje grzechu

Teatr im. Stefana Żeromskiego

2016-09-13 godz. 18:00

Miejsce:Chełmski Dom Kultury

Dzieje grzechu

Teatr im. Stefana Żeromskiego

2016-09-19 godz. 19:00

Miejsce:Buskie Samorządowe Centrum Kultury

Dzieje grzechu

Teatr im. Stefana Żeromskiego

2016-11-15 godz. 18:30

Miejsce:Brzeskie Centrum Kultury

Lalka

Teatr Polski

2016-09-18 godz. 18:30

Miejsce:Brzeskie Centrum Kultury

Dzieje grzechu

Teatr im. Stefana Żeromskiego

2016-11-16 godz. 18:30

Miejsce:Rydułtowskie Centrum Kultury FENIKS

Kręcipupa

LALE.Teatr

2016-08-21 godz. 16:30

Miejsce:Rydułtowskie Centrum Kultury FENIKS

Zapolska – superstar (czyli jak przegrywać, żeby wygrać)

Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego

2016-10-23 godz. 18:00

Miejsce:Rydułtowskie Centrum Kultury „Feniks”

Dzieje grzechu

Teatr im. Stefana Żeromskiego

2016-11-17 godz. 18:00

Miejsce:Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach

Kopidoł

Teatr Naumiony

2016-10-05 godz. 18:00

Miejsce:Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach

Wziołowstąpienie

Teatr Wierszalin

2016-11-25 godz. 18:00

Miejsce:Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach

Zapolska – superstar (czyli jak przegrywać, żeby wygrać)

Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego

2016-10-24 godz. 18:00

Miejsce:Miejski Dom Kultury

Znak Jonasza

Stowarzyszenie Artystów „Bliski Wschód”

2016-10-20 godz. 18:00

Miejsce:Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach

Dzieje grzechu

Teatr im. Stefana Żeromskiego

2016-11-28 godz. 18:00

Miejsce:Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu

Wziołowstąpienie

Teatr Wierszalin

2016-11-23 godz. 18:00

Miejsce:Małopolskie Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu

Dzieje grzechu

Teatr im. Stefana Żeromskiego

2016-11-29 godz. 18:00

Miejsce:Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie

Ewelina płacze

TR Warszawa

2016-10-09 godz. 18.00

Miejsce:Centrum Kultury i Sztuki Dom Kultury OSKARD w Koninie

Hydrokosmos

Wrocławski Teatr Pantomimy

2016-11-18 godz. 11:00 i 18:00

Miejsce:Centrum Kultury i Sztuki Dom Kultury OSKARD w Koninie

Kręcipupa

LALE.Teatr

2016-09-11 godz. 16:00

Miejsce:Centrum Kultury i Sztuki-Dom Kultury OSKARD w Koninie

LABirynt

Art Fraction Foundation

2016-09-04 godz. 11:00 i 16:00

Miejsce:Centrum Kultury i Sztuki Dom Kultury OSKARD w Koninie

Ojczyzna

Teatr Polski w Poznaniu

2016-10-20 godz. 17:30

Miejsce:Centrum Kultury i Sztuki - Dom Kultury OSKARD w Koninie

Preludium Słowiańskie

Art Color Ballet

2016-11-26 godz. 18.00

Miejsce:CKIS Dom Kultury OSKARD w Koninie

Wot takaja żyzń

Teatr Biuro Podróży

2016-11-30 godz. 18:00

Miejsce:Centrum Kultury i Sztuki w Koninie

Wziołowstąpienie

Teatr Wierszalin

2016-09-03 godz. 18:00

Miejsce:Centrum Kultury i Sztuki-Dom Kultury OSKARD w Koninie

Ewelina płacze

TR Warszawa

2016-10-12 godz. 19:00

Miejsce:Krasnostawski Dom Kultury

Pyza na polskich dróżkach

Teatr im. Hansa Christiana Andersena

2016-08-29 godz. 10:00 i 16:00

Miejsce:Krasnostawski Dom Kultury

Wot takaja żyzń

Teatr Biuro Podróży

2016-09-19 godz. 18:00

Miejsce:Krasnostawski Dom Kultury

Znak Jonasza

Stowarzyszenie Artystów „Bliski Wschód”

2016-11-28 godz. 18:00

Miejsce:Krasnostawski Dom Kultury

Ewelina płacze

TR Warszawa

2016-10-13 godz. 19:00

Miejsce:Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku

Pyza na polskich dróżkach

Teatr im. Hansa Christiana Andersena

2016-09-26 godz. 13:00 i 16:00

Miejsce:Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku

Wot takaja żyzń

Teatr Biuro Podróży

2016-09-17 godz. 19:00

Miejsce:Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku

Hydrokosmos

Wrocławski Teatr Pantomimy

2016-10-07 godz. 11:00 i 18:00

Miejsce:Nyski Dom Kultury im. Wandy Pawlik

Lalka

Teatr Polski

2016-09-20 godz. 18:00

Miejsce:Nyski Dom Kultury im. Wandy Pawlik

Preludium Słowiańskie

Art Color Ballet

2016-11-20 godz. 18.00

Miejsce:Nyski Dom Kultury im. Wandy Pawlik

Wziołowstąpienie

Teatr Wierszalin

2016-09-08 godz. 18:00

Miejsce:Nyski Dom Kultury im. Wandy Pawlik

Hydrokosmos

Wrocławski Teatr Pantomimy

2016-11-04 godz. 18:00

Miejsce:Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie

Pyza na polskich dróżkach

Teatr im. Hansa Christiana Andersena

2016-09-18 godz. 17:00

Miejsce:Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie

Hydrokosmos

Wrocławski Teatr Pantomimy

2016-11-15 godz. 11:00 i 18:00

Miejsce:Raciborskie Centrum Kultury

Kopidoł

Teatr Naumiony

2016-09-23 godz. 18:00

Miejsce:Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach

Kręcipupa

LALE.Teatr

2016-08-20 godz. 16:00

Miejsce:Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach

Lalka

Teatr Polski

2016-10-25 godz. 18:00

Miejsce:Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach

Kopidoł

Teatr Naumiony

2016-10-08 godz. 18:00

Miejsce:Sierakowski Ośrodek Kultury

Kopidoł

Teatr Naumiony

2016-10-30 godz. 18:00

Miejsce:Gminny Ośrodek Kultury w Pilchowicach

Kopidoł

Teatr Naumiony

2016-11-05 godz. 18:00

Miejsce:Ośrodek Kultury w Brzeszczach

Kopidoł

Teatr Naumiony

2016-11-17 godz. 18:00

Miejsce:Pracownia Otwarta „Kontrola Jakości” w Ostrowcu Świętokrzyskim

Kopidoł

Teatr Naumiony

2016-11-25 godz. 18:00

Miejsce:Miejskie Centrum Kultury w w Boguchwale

Kopidoł

Teatr Naumiony

2016-11-26 godz. 18:00

Miejsce:Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie

Kręcipupa

LALE.Teatr

2016-08-24 godz. 17:00

Miejsce:Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej

Obcy z Mons

Teatr Ad Spectatores

2016-10-18 godz. 18:00

Miejsce:Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej

Pyza na polskich dróżkach

Teatr im. Hansa Christiana Andersena

2016-10-23 godz. 16:00

Miejsce:Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej

Kręcipupa

LALE.Teatr

2016-08-26 godz. 17:00

Miejsce:Ostrowskie Centrum Kultury

Obcy z Mons

Teatr Ad Spectatores

2016-10-03 godz. 19:00

Miejsce:Ostrowskie Centrum Kultury

Preludium Słowiańskie

Art Color Ballet

2016-10-22 godz. 18.00

Miejsce:Ostrowskie Centrum Kultury

Wziołowstąpienie

Teatr Wierszalin

2016-09-04 godz. 18:00

Miejsce:Ostrowskie Centrum Kultury

Kręcipupa

LALE.Teatr

2016-10-10 godz. 16:00

Miejsce:Ośrodek Kultury w Środzie Wielkopolskiej

Kręcipupa

LALE.Teatr

2016-11-06 godz. 16:00

Miejsce:Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli

Obcy z Mons

Teatr Ad Spectatores

2016-10-17 godz. 19:00

Miejsce:Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli

Preludium Słowiańskie

Art Color Ballet

2016-11-04 godz. 18.00

Miejsce:Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli

Znak Jonasza

Stowarzyszenie Artystów „Bliski Wschód”

2016-11-14 godz. 19:00

Miejsce:Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli

Kręcipupa

LALE.Teatr

2016-11-14 godz. 16:00

Miejsce:Kłodzkie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji

Lalka

Teatr Polski

2016-10-10 godz. 18:00

Miejsce:Kłodzkie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji

Trollgatan. Ulica Trolli

Teatr Współczesny w Szczecinie

2016-11-28 godz. 18:00

Miejsce:Kłodzkie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji

Wziołowstąpienie

Teatr Wierszalin

2016-11-26 godz. 18:00

Miejsce:Kłodzkie Centrum Kultury Sportu i Rekreacji

LABirynt

Art Fraction Foundation

2016-09-10 godz. 12:00 i 16:00

Miejsce:Dom Kultury w Rawiczu

Wot takaja żyzń

Teatr Biuro Podróży

2016-09-11 godz. 18:00

Miejsce:Dom Kultury w Rawiczu

LABirynt

Art Fraction Foundation

2016-10-29 godz. 11:00 i 16:00

Miejsce:Dom Kultury w Kotlinie

LABirynt

Art Fraction Foundation

2016-11-19 godz. 11:00 i 16:00

Miejsce:Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kluczborku

Lalka

Teatr Polski

2016-09-19 godz. 18:00

Miejsce:Centrum Sztuki w Oławie

Lalka

Teatr Polski

2016-10-11 godz. 19:00

Miejsce:Dzierżoniowski Ośrodek Kultury

Preludium Słowiańskie

Art Color Ballet

2016-11-27 godz. 18.00

Miejsce:Dzierżoniowski Ośrodek Kultury

Lalka

Teatr Polski

2016-10-16 godz. 18:00

Miejsce:Wejherowskie Centrum Kultury

Preludium Słowiańskie

Art Color Ballet

2016-11-13 godz. 18.00

Miejsce:Wejherowskie Centrum Kultury

Lalka

Teatr Polski

2016-11-15 godz. 19:00

Miejsce:Miejskie Centrum Kultury w Żywcu

Obcy z Mons

Teatr Ad Spectatores

2016-09-18 godz. 19:00

Miejsce:Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach

Zapolska – superstar (czyli jak przegrywać, żeby wygrać)

Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego

2016-11-26 godz. 19:00

Miejsce:Centrum Kultury w Jelczu-Laskowicach

Obcy z Mons

Teatr Ad Spectatores

2016-10-06 godz. 20:00

Miejsce:Centrum Edukacji Ekologicznej w Świeradowie-Zdroju

Obcy z Mons

Teatr Ad Spectatores

2016-11-06 godz. 18:00

Miejsce:Ełckie Centrum Kultury

Wziołowstąpienie

Teatr Wierszalin

2016-09-17 godz. 18:00

Miejsce:Ełckie Centrum Kultury

Ojczyzna

Teatr Polski w Poznaniu

2016-11-14 godz. 17:30

Miejsce:Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie

Ojczyzna

Teatr Polski w Poznaniu

2016-11-15 godz. 17:30

Miejsce:Miejski Dom Kultury w Radomsku

Preludium Słowiańskie

Art Color Ballet

2016-08-28 godz. 18.00

Miejsce:Miejski Dom Kultury w Radomsku

Pyza na polskich dróżkach

Teatr im. Hansa Christiana Andersena

2016-09-17 godz. 16:00

Miejsce:Miejski Dom Kultury w Radomsku

Preludium Słowiańskie

Art Color Ballet

2016-10-16 godz. 18.00

Miejsce:Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie

Pyza na polskich dróżkach

Teatr im. Hansa Christiana Andersena

2016-09-11 godz. 17:00

Miejsce:Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim

Zapolska – superstar (czyli jak przegrywać, żeby wygrać)

Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego

2016-11-04 godz. 18:00

Miejsce:Miejski Ośrodek Kultury

Pyza na polskich dróżkach

Teatr im. Hansa Christiana Andersena

2016-10-30 godz. 14:00 i 16:00

Miejsce:Zamojski Dom Kultury

Wot takaja żyzń

Teatr Biuro Podróży

2016-09-16 godz. 18:00

Miejsce:Zamojski Dom Kultury

Trollgatan. Ulica Trolli

Teatr Współczesny w Szczecinie

2016-09-14 godz. 18:00

Miejsce:Barlinecki Ośrodek Kultury

Trollgatan. Ulica Trolli

Teatr Współczesny w Szczecinie

2016-09-20 godz. 19:00

Miejsce:Regionalne Centrum Kultury–Fabryka Emocji w Pile

Trollgatan. Ulica Trolli

Teatr Współczesny w Szczecinie

2016-09-21 godz. 18:00

Miejsce:Ośrodek Kultury w Mirosławcu

Trollgatan. Ulica Trolli

Teatr Współczesny w Szczecinie

2016-09-22 godz. 18:00

Miejsce:Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim

Trollgatan. Ulica Trolli

Teatr Współczesny w Szczecinie

2016-09-27 godz. 18:00

Miejsce:Stargardzkie Centrum Kultury

Trollgatan. Ulica Trolli

Teatr Współczesny w Szczecinie

2016-11-15 godz. 18:00

Miejsce:Stowarzyszenie Edukacyjno-Społeczno-Kulturalne Teatr Brama w Goleniowie

Wot takaja żyzń

Teatr Biuro Podróży

2016-10-12 godz. 18:00

Miejsce:Gminne Centrum Kultury w Cieszkowie

Wziołowstąpienie

Teatr Wierszalin

2016-09-05 godz. 18:00

Miejsce:Obornicki Ośrodek Kultury

Wziołowstąpienie

Teatr Wierszalin

2016-11-24 godz. 18:00

Miejsce:Miejski Dom Kultury w Andrychowie

Znak Jonasza

Stowarzyszenie Artystów „Bliski Wschód”

2016-10-19 godz. 19:00

Miejsce:Miejski Dom Kultury w Andrychowie

Zapolska – superstar (czyli jak przegrywać, żeby wygrać)

Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego

2016-10-25 godz. 19:00

Miejsce:Pałac Kultury Zagłębia

Zapolska – superstar (czyli jak przegrywać, żeby wygrać)

Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego

2016-11-10 godz. 18:00

Miejsce:Strzeliński Ośrodek Kultury

Zapolska – superstar (czyli jak przegrywać, żeby wygrać)

Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego

2016-11-29 godz. 19:00

Miejsce:Teatr Zdrojowy im. Stanisława Moniuszki

Znak Jonasza

Stowarzyszenie Artystów „Bliski Wschód”

2016-11-30 godz. 18:00

Miejsce:Starachowickie Centrum Kultury

Barcin

Broniewski

2016-10-25 godz. 18:00

Barciński Ośrodek Sportu i Rekreacji
Teatr Wybrzeże

Obcy z Mons

2016-10-05 godz. 18:00

Miejski Dom Kultury w Barcinie
Teatr Ad Spectatores

Wot takaja żyzń

2016-08-19 godz. 19:00

Miejski Dom Kultury w Barcinie
Teatr Biuro Podróży

Nowy Dwór Gdański

Broniewski

2016-10-28 godz. 19:00

Żuławski Ośrodek Kultury w Nowym Dworze Gdańskim
Teatr Wybrzeże

Nowa Sól

Broniewski

2016-11-04 godz. 18:00

Hala widowiskowo-sportowa „Elektryk” w Nowej Soli
Teatr Wybrzeże

Ewelina płacze

2016-10-06 godz. 19:00

Nowosolski Dom Kultury
TR Warszawa

Hydrokosmos

2016-09-30 godz. 11:00 i 18:00

Nowosolski Dom Kultury
Wrocławski Teatr Pantomimy

Kręcipupa

2016-10-09 godz. 16:00

Nowosolski Dom Kultury
LALE.Teatr

LABirynt

2016-09-17 godz. 10:00 i 16:00

Nowosolski Dom Kultury
Art Fraction Foundation

Ojczyzna

2016-09-22 godz. 18:00

Nowosolski Dom Kultury
Teatr Polski w Poznaniu

Preludium Słowiańskie

2016-10-30 godz. 18.00

Nowosolski Dom Kultury
Art Color Ballet

Trollgatan. Ulica Trolli

2016-11-29 godz. 18:00

Nowosolski Dom Kultury
Teatr Współczesny w Szczecinie

Wziołowstąpienie

2016-09-06 godz. 18:00

Nowosolski Dom Kultury
Teatr Wierszalin

Znak Jonasza

2016-11-26 godz. 18:00

Nowosolski Dom Kultury
Stowarzyszenie Artystów „Bliski Wschód”

Krotoszyn

Broniewski

2016-11-06 godz. 18:00

Zespół Szkół nr 3 w Krotoszynie
Teatr Wybrzeże

Droga śliska od traw. Jak to diabeł wsią się przeszedł

2016-10-14 godz. 19:00

Krotoszyński Ośrodek Kultury
Teatr im. Heleny Modrzejewskiej

Ewelina płacze

2016-10-08 godz. 19.00

Krotoszyński Ośrodek Kultury
TR Warszawa

Kręcipupa

2016-09-04 godz. 16:00

Krotoszyński Ośrodek Kultury
LALE.Teatr

Ojczyzna

2016-10-25 godz. 18:00

Krotoszyński Ośrodek Kultury
Teatr Polski w Poznaniu

Wot takaja żyzń

2016-09-10 godz. 19:00

Krotoszyński Ośrodek Kultury
Teatr Biuro Podróży

Wziołowstąpienie

2016-09-07 godz. 18:00

Krotoszyński Ośrodek Kultury
Teatr Wierszalin

Jarocin

Broniewski

2016-11-08 godz. 18:00

Szkoła Podstawowa nr 4 w Jarocinie
Teatr Wybrzeże

Droga śliska od traw. Jak to diabeł wsią się przeszedł

2016-10-12 godz. 19:00

Jarociński Ośrodek Kultury
Teatr im. Heleny Modrzejewskiej

Ewelina płacze

2016-10-07 godz. 19:00

Jarociński Ośrodek Kultury
TR Warszawa

Kręcipupa

2016-09-05 godz. 16:00

Jarociński Ośrodek Kultury
LALE.Teatr

Ojczyzna

2016-10-04 godz. 17:30

Stowarzyszenie Jarocin XXI
Teatr Polski w Poznaniu

Preludium Słowiańskie

2016-11-19 godz. 18.00

Stowarzyszenie Jarocin XXI
Art Color Ballet

Wot takaja żyzń

2016-10-23 godz. 19:00

Jarociński Ośrodek Kultury
Teatr Biuro Podróży

Sierakowice

Broniewski

2016-11-13 godz. 18:00

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach
Teatr Wybrzeże

Gostyń

Droga śliska od traw. Jak to diabeł wsią się przeszedł

2016-10-13 godz. 19:00

Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik”
Teatr im. Heleny Modrzejewskiej

Kręcipupa

2016-08-29 godz. 17:00

Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik”
LALE.Teatr

LABirynt

2016-09-03 godz. 10:00 i 16:00

Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik”
Art Fraction Foundation

Obcy z Mons

2016-09-29 godz. 19:00

Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik”
Teatr Ad Spectatores

Ojczyzna

2016-10-18 godz. 18:00

Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik”
Teatr Polski w Poznaniu

Wot takaja żyzń

2016-09-09 godz. 19:00

Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik”
Teatr Biuro Podróży

Znak Jonasza

2016-11-24 godz. 18:00

Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik”
Stowarzyszenie Artystów „Bliski Wschód”

Bolesławiec

Droga śliska od traw. Jak to diabeł wsią się przeszedł

2016-11-03 godz. 19:00

Bolesławiecki Ośrodek Kultury
Teatr im. Heleny Modrzejewskiej

Żary

Droga śliska od traw. Jak to diabeł wsią się przeszedł

2016-11-05 godz. 19:00

Żarski Dom Kultury
Teatr im. Heleny Modrzejewskiej

Ewelina płacze

2016-10-05 godz. 19:00

Żarski Dom Kultury
TR Warszawa

Brzeg Dolny

Droga śliska od traw. Jak to diabeł wsią się przeszedł

2016-11-06 godz. 19:00

Dolnobrzeski Ośrodek Kultury
Teatr im. Heleny Modrzejewskiej

Kręcipupa

2016-10-30 godz. 16:00

Dolnobrzeski Ośrodek Kultury
LALE.Teatr

LABirynt

2016-09-18 godz. 12:00 i 17:00

Dolnobrzeski Ośrodek Kultury
Art Fraction Foundation

Zapolska – superstar (czyli jak przegrywać, żeby wygrać)

2016-11-30 godz. 18:00

Dolnobrzeski Ośrodek Kultury
Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego

Znak Jonasza

2016-11-22 godz. 18:00

Dolnobrzeski Ośrodek Kultury
Stowarzyszenie Artystów „Bliski Wschód”

Chełm

Dzieje grzechu

2016-09-13 godz. 18:00

Chełmski Dom Kultury
Teatr im. Stefana Żeromskiego

Busko-Zdrój

Dzieje grzechu

2016-09-19 godz. 19:00

Buskie Samorządowe Centrum Kultury
Teatr im. Stefana Żeromskiego

Brzeg

Dzieje grzechu

2016-11-15 godz. 18:30

Brzeskie Centrum Kultury
Teatr im. Stefana Żeromskiego

Lalka

2016-09-18 godz. 18:30

Brzeskie Centrum Kultury
Teatr Polski

Rydułtowy

Dzieje grzechu

2016-11-16 godz. 18:30

Rydułtowskie Centrum Kultury FENIKS
Teatr im. Stefana Żeromskiego

Kręcipupa

2016-08-21 godz. 16:30

Rydułtowskie Centrum Kultury FENIKS
LALE.Teatr

Zapolska – superstar (czyli jak przegrywać, żeby wygrać)

2016-10-23 godz. 18:00

Rydułtowskie Centrum Kultury „Feniks”
Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego

Czechowice-Dziedzice

Dzieje grzechu

2016-11-17 godz. 18:00

Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach
Teatr im. Stefana Żeromskiego

Kopidoł

2016-10-05 godz. 18:00

Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach
Teatr Naumiony

Wziołowstąpienie

2016-11-25 godz. 18:00

Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach
Teatr Wierszalin

Zapolska – superstar (czyli jak przegrywać, żeby wygrać)

2016-10-24 godz. 18:00

Miejski Dom Kultury
Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego

Znak Jonasza

2016-10-20 godz. 18:00

Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach
Stowarzyszenie Artystów „Bliski Wschód”

Nowy Sącz

Dzieje grzechu

2016-11-28 godz. 18:00

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu
Teatr im. Stefana Żeromskiego

Wziołowstąpienie

2016-11-23 godz. 18:00

Małopolskie Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu
Teatr Wierszalin

Nowa Dęba

Dzieje grzechu

2016-11-29 godz. 18:00

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie
Teatr im. Stefana Żeromskiego

Konin

Ewelina płacze

2016-10-09 godz. 18.00

Centrum Kultury i Sztuki Dom Kultury OSKARD w Koninie
TR Warszawa

Hydrokosmos

2016-11-18 godz. 11:00 i 18:00

Centrum Kultury i Sztuki Dom Kultury OSKARD w Koninie
Wrocławski Teatr Pantomimy

Kręcipupa

2016-09-11 godz. 16:00

Centrum Kultury i Sztuki-Dom Kultury OSKARD w Koninie
LALE.Teatr

LABirynt

2016-09-04 godz. 11:00 i 16:00

Centrum Kultury i Sztuki Dom Kultury OSKARD w Koninie
Art Fraction Foundation

Ojczyzna

2016-10-20 godz. 17:30

Centrum Kultury i Sztuki - Dom Kultury OSKARD w Koninie
Teatr Polski w Poznaniu

Preludium Słowiańskie

2016-11-26 godz. 18.00

CKIS Dom Kultury OSKARD w Koninie
Art Color Ballet

Wot takaja żyzń

2016-11-30 godz. 18:00

Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
Teatr Biuro Podróży

Wziołowstąpienie

2016-09-03 godz. 18:00

Centrum Kultury i Sztuki-Dom Kultury OSKARD w Koninie
Teatr Wierszalin

Krasnystaw

Ewelina płacze

2016-10-12 godz. 19:00

Krasnostawski Dom Kultury
TR Warszawa

Pyza na polskich dróżkach

2016-08-29 godz. 10:00 i 16:00

Krasnostawski Dom Kultury
Teatr im. Hansa Christiana Andersena

Wot takaja żyzń

2016-09-19 godz. 18:00

Krasnostawski Dom Kultury
Teatr Biuro Podróży

Znak Jonasza

2016-11-28 godz. 18:00

Krasnostawski Dom Kultury
Stowarzyszenie Artystów „Bliski Wschód”

Kraśnik

Ewelina płacze

2016-10-13 godz. 19:00

Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku
TR Warszawa

Pyza na polskich dróżkach

2016-09-26 godz. 13:00 i 16:00

Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku
Teatr im. Hansa Christiana Andersena

Wot takaja żyzń

2016-09-17 godz. 19:00

Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku
Teatr Biuro Podróży

Nysa

Hydrokosmos

2016-10-07 godz. 11:00 i 18:00

Nyski Dom Kultury im. Wandy Pawlik
Wrocławski Teatr Pantomimy

Lalka

2016-09-20 godz. 18:00

Nyski Dom Kultury im. Wandy Pawlik
Teatr Polski

Preludium Słowiańskie

2016-11-20 godz. 18.00

Nyski Dom Kultury im. Wandy Pawlik
Art Color Ballet

Wziołowstąpienie

2016-09-08 godz. 18:00

Nyski Dom Kultury im. Wandy Pawlik
Teatr Wierszalin

Bełchatów

Hydrokosmos

2016-11-04 godz. 18:00

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie
Wrocławski Teatr Pantomimy

Pyza na polskich dróżkach

2016-09-18 godz. 17:00

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie
Teatr im. Hansa Christiana Andersena

Racibórz

Hydrokosmos

2016-11-15 godz. 11:00 i 18:00

Raciborskie Centrum Kultury
Wrocławski Teatr Pantomimy

Rybnik-Boguszowice

Kopidoł

2016-09-23 godz. 18:00

Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach
Teatr Naumiony

Kręcipupa

2016-08-20 godz. 16:00

Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach
LALE.Teatr

Lalka

2016-10-25 godz. 18:00

Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach
Teatr Polski

Sieraków

Kopidoł

2016-10-08 godz. 18:00

Sierakowski Ośrodek Kultury
Teatr Naumiony

Pilchowice

Kopidoł

2016-10-30 godz. 18:00

Gminny Ośrodek Kultury w Pilchowicach
Teatr Naumiony

Brzeszcze

Kopidoł

2016-11-05 godz. 18:00

Ośrodek Kultury w Brzeszczach
Teatr Naumiony

Ostrowiec Świętokrzyski

Kopidoł

2016-11-17 godz. 18:00

Pracownia Otwarta „Kontrola Jakości” w Ostrowcu Świętokrzyskim
Teatr Naumiony

Boguchwała

Kopidoł

2016-11-25 godz. 18:00

Miejskie Centrum Kultury w w Boguchwale
Teatr Naumiony

Dynów

Kopidoł

2016-11-26 godz. 18:00

Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie
Teatr Naumiony

Skarżysko-Kamienna

Kręcipupa

2016-08-24 godz. 17:00

Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej
LALE.Teatr

Obcy z Mons

2016-10-18 godz. 18:00

Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej
Teatr Ad Spectatores

Pyza na polskich dróżkach

2016-10-23 godz. 16:00

Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej
Teatr im. Hansa Christiana Andersena

Ostrów Wielkopolski

Kręcipupa

2016-08-26 godz. 17:00

Ostrowskie Centrum Kultury
LALE.Teatr

Obcy z Mons

2016-10-03 godz. 19:00

Ostrowskie Centrum Kultury
Teatr Ad Spectatores

Preludium Słowiańskie

2016-10-22 godz. 18.00

Ostrowskie Centrum Kultury
Art Color Ballet

Wziołowstąpienie

2016-09-04 godz. 18:00

Ostrowskie Centrum Kultury
Teatr Wierszalin

Środa Wielkopolska

Kręcipupa

2016-10-10 godz. 16:00

Ośrodek Kultury w Środzie Wielkopolskiej
LALE.Teatr

Stalowa Wola

Kręcipupa

2016-11-06 godz. 16:00

Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli
LALE.Teatr

Obcy z Mons

2016-10-17 godz. 19:00

Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli
Teatr Ad Spectatores

Preludium Słowiańskie

2016-11-04 godz. 18.00

Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli
Art Color Ballet

Znak Jonasza

2016-11-14 godz. 19:00

Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli
Stowarzyszenie Artystów „Bliski Wschód”

Kłodzko

Kręcipupa

2016-11-14 godz. 16:00

Kłodzkie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji
LALE.Teatr

Lalka

2016-10-10 godz. 18:00

Kłodzkie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji
Teatr Polski

Trollgatan. Ulica Trolli

2016-11-28 godz. 18:00

Kłodzkie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji
Teatr Współczesny w Szczecinie

Wziołowstąpienie

2016-11-26 godz. 18:00

Kłodzkie Centrum Kultury Sportu i Rekreacji
Teatr Wierszalin

Rawicz

LABirynt

2016-09-10 godz. 12:00 i 16:00

Dom Kultury w Rawiczu
Art Fraction Foundation

Wot takaja żyzń

2016-09-11 godz. 18:00

Dom Kultury w Rawiczu
Teatr Biuro Podróży

Kotlin

LABirynt

2016-10-29 godz. 11:00 i 16:00

Dom Kultury w Kotlinie
Art Fraction Foundation

Kluczbork

LABirynt

2016-11-19 godz. 11:00 i 16:00

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kluczborku
Art Fraction Foundation

Oława

Lalka

2016-09-19 godz. 18:00

Centrum Sztuki w Oławie
Teatr Polski

Dzierżoniów

Lalka

2016-10-11 godz. 19:00

Dzierżoniowski Ośrodek Kultury
Teatr Polski

Preludium Słowiańskie

2016-11-27 godz. 18.00

Dzierżoniowski Ośrodek Kultury
Art Color Ballet

Wejherowo

Lalka

2016-10-16 godz. 18:00

Wejherowskie Centrum Kultury
Teatr Polski

Preludium Słowiańskie

2016-11-13 godz. 18.00

Wejherowskie Centrum Kultury
Art Color Ballet

Żywiec

Lalka

2016-11-15 godz. 19:00

Miejskie Centrum Kultury w Żywcu
Teatr Polski

Jelcz-Laskowice

Obcy z Mons

2016-09-18 godz. 19:00

Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach
Teatr Ad Spectatores

Zapolska – superstar (czyli jak przegrywać, żeby wygrać)

2016-11-26 godz. 19:00

Centrum Kultury w Jelczu-Laskowicach
Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego

Świeradów-Zdrój

Obcy z Mons

2016-10-06 godz. 20:00

Centrum Edukacji Ekologicznej w Świeradowie-Zdroju
Teatr Ad Spectatores

Ełk

Obcy z Mons

2016-11-06 godz. 18:00

Ełckie Centrum Kultury
Teatr Ad Spectatores

Wziołowstąpienie

2016-09-17 godz. 18:00

Ełckie Centrum Kultury
Teatr Wierszalin

Sulejów

Ojczyzna

2016-11-14 godz. 17:30

Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie
Teatr Polski w Poznaniu

Radomsko

Ojczyzna

2016-11-15 godz. 17:30

Miejski Dom Kultury w Radomsku
Teatr Polski w Poznaniu

Preludium Słowiańskie

2016-08-28 godz. 18.00

Miejski Dom Kultury w Radomsku
Art Color Ballet

Pyza na polskich dróżkach

2016-09-17 godz. 16:00

Miejski Dom Kultury w Radomsku
Teatr im. Hansa Christiana Andersena

Krosno

Preludium Słowiańskie

2016-10-16 godz. 18.00

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie
Art Color Ballet

Piotrków Trybunalski

Pyza na polskich dróżkach

2016-09-11 godz. 17:00

Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim
Teatr im. Hansa Christiana Andersena

Zapolska – superstar (czyli jak przegrywać, żeby wygrać)

2016-11-04 godz. 18:00

Miejski Ośrodek Kultury
Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego

Zamość

Pyza na polskich dróżkach

2016-10-30 godz. 14:00 i 16:00

Zamojski Dom Kultury
Teatr im. Hansa Christiana Andersena

Wot takaja żyzń

2016-09-16 godz. 18:00

Zamojski Dom Kultury
Teatr Biuro Podróży

Barlinek

Trollgatan. Ulica Trolli

2016-09-14 godz. 18:00

Barlinecki Ośrodek Kultury
Teatr Współczesny w Szczecinie

Piła

Trollgatan. Ulica Trolli

2016-09-20 godz. 19:00

Regionalne Centrum Kultury–Fabryka Emocji w Pile
Teatr Współczesny w Szczecinie

Mirosławiec

Trollgatan. Ulica Trolli

2016-09-21 godz. 18:00

Ośrodek Kultury w Mirosławcu
Teatr Współczesny w Szczecinie

Drawsko Pomorskie

Trollgatan. Ulica Trolli

2016-09-22 godz. 18:00

Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim
Teatr Współczesny w Szczecinie

Stargard

Trollgatan. Ulica Trolli

2016-09-27 godz. 18:00

Stargardzkie Centrum Kultury
Teatr Współczesny w Szczecinie

Goleniów

Trollgatan. Ulica Trolli

2016-11-15 godz. 18:00

Stowarzyszenie Edukacyjno-Społeczno-Kulturalne Teatr Brama w Goleniowie
Teatr Współczesny w Szczecinie

Cieszków

Wot takaja żyzń

2016-10-12 godz. 18:00

Gminne Centrum Kultury w Cieszkowie
Teatr Biuro Podróży

Oborniki

Wziołowstąpienie

2016-09-05 godz. 18:00

Obornicki Ośrodek Kultury
Teatr Wierszalin

Andrychów

Wziołowstąpienie

2016-11-24 godz. 18:00

Miejski Dom Kultury w Andrychowie
Teatr Wierszalin

Znak Jonasza

2016-10-19 godz. 19:00

Miejski Dom Kultury w Andrychowie
Stowarzyszenie Artystów „Bliski Wschód”

Dąbrowa Górnicza

Zapolska – superstar (czyli jak przegrywać, żeby wygrać)

2016-10-25 godz. 19:00

Pałac Kultury Zagłębia
Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego

Strzelin

Zapolska – superstar (czyli jak przegrywać, żeby wygrać)

2016-11-10 godz. 18:00

Strzeliński Ośrodek Kultury
Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego

Kudowa-Zdrój

Zapolska – superstar (czyli jak przegrywać, żeby wygrać)

2016-11-29 godz. 19:00

Teatr Zdrojowy im. Stanisława Moniuszki
Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego

Starachowice

Znak Jonasza

2016-11-30 godz. 18:00

Starachowickie Centrum Kultury
Stowarzyszenie Artystów „Bliski Wschód”