28 listopada gramy w Koninie, Kłodzku i Radomsku

Jedziemy z teatrem do

Lista spektakli

listopad 2014

12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Baba Chanel

Plac Zesłańców Sybiru 3 78-600 Wałcz

2014-09-28 godz. 18:00

Miejsce:Wałeckie Centrum Kultury

Baba Chanel

ul. Sikorskiego 21 82-100 Nowy Dwór Gdański

2014-09-30 godz. 18:00

Miejsce:Żuławski Osrodek Kultury

Brzydkie kaczątko

ul. Sikorskiego 21 82-100 Nowy Dwór Gdański

2014-10-01 godz. 11:00 i 17:00

Miejsce:Żuławski Ośrodek Kultury

Le Filo Fable

ul. Sikorskiego 21 82-100 Nowy Dwór Gdański

2014-09-22 godz. 17:00

Miejsce:Żuławski Ośrodek Kultury

Marzenie Nataszy

ul. Sikorskiego 21 82-100 Nowy Dwór Gdański

2014-09-12 godz. 19:00

Miejsce:Żuławski Ośrodek Kultury i Sztuki

Baba Chanel

ul. Klasztorna 1 83-300 Kartuzy

2014-10-02 godz. 18:00

Miejsce:Kartuskie Centrum Kultury

Baba Chanel

ul Starościńska 18 82-200 Malbork

2014-10-10 godz. 19:00

Miejsce:Ośrodek Konferencyjny Karwan

Le Filo Fable

ul. Kopernika 1 82-200 Malbork

2014-09-20 godz. 16:00

Miejsce:Malborskie Centrum Kultury i Edukacji

Marzenie Nataszy

ul. Kopernika 1 82-200 Malbork

2014-09-10 godz. 18:00

Miejsce:Malborskie Centrum Kultury i Edukacji

Baba Chanel

ul. Katedralna 9 14-500 Braniewo

2014-11-07 godz. 18:30

Miejsce:Braniewskie Centrum Kultury

Baba Chanel

ul. Swarożyca 1 89-600 Chojnice

2014-11-20 godz. 19:00

Miejsce:Chojnicki Dom Kultury

Plastusiowy pamiętnik

ul. Swarożyca 1 89-600 Chojnice

2014-10-12 godz. 16:00

Miejsce:Chojnicki Dom Kultury

Baba Chanel

ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 10 83-110 Tczew

2014-11-22 godz. 19:00

Miejsce:Centrum Kultury i Sztuki

Brzydkie kaczątko

ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 10 83-110 Tczew

2014-11-13 godz. 11:00 i 18:00

Miejsce:Centrum Kultury i Sztuki

Le Filo Fable

ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 10 83-110 Tczew

2014-09-21 godz. 16:00

Miejsce:Centrum Kultury i Sztuki

Marzenie Nataszy

ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 10 83-110 Tczew

2014-09-11 godz. 19:00

Miejsce:Centrum Kultury i Sztuki

Ożenek

ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 10 83-110 Tczew

2014-11-03 godz. 19:00

Miejsce:Centrum Kultury i Sztuki

Plastusiowy pamiętnik

ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 10 83-110 Tczew

2014-09-26 godz. 16:00

Miejsce:Centrum Kultury i Sztuki

Bóg Niżyński

ul. Puchalskiego 3 16-080 Tykocin

2014-09-12 godz. 18:00

Miejsce:Zamek w Tykocinie

Bóg Niżyński

ul. Krótka 2 19-500 Gołdap

2014-09-15 godz. 18:00

Miejsce: Dom Kultury w Gołdapi

Burza

ul. Krótka 2 19-500 Gołdap

2014-08-12 godz. 19:00

Miejsce:Dom Kultury w Gołdapi

Bóg Niżyński

ul. Piłsudzkiego 37 16-500 Sejny

2014-09-19 godz. 18:00

Miejsce:Biała Synagoga

Bóg Niżyński

ul. 3 Maja 15 42-300 Myszków

2014-10-10 godz. 18:00

Miejsce:Miejski Dom Kultury

Marzenie Nataszy

ul. 3-go Maja 15 42-300 Myszków

2014-11-29 godz. 19:00

Miejsce:Miejski Dom Kultury

Bóg Niżyński

ul. Saint Vallier 1 44-200 Rybnik

2014-10-11 godz. 18:00

Miejsce:Rybnickie Centrum Kultury

Burza

Plac Pokoju 1 44-253 Rybnik

2014-10-23 godz. 19:00

Miejsce:Dom Kultury w Rybniku

Bóg Niżyński

ul. Strzelców Bytomskich 9a 44-280 Rydułtowy

2014-10-12 godz. 18:00

Miejsce:Rydułtowskie Centrum Kultury "Feniks"

Le Filo Fable

ul. Strzelców Bytomskich 9 A 44-280 Rydułtowy

2014-08-07 godz. 17:00

Miejsce:Rydułtowskie Centrum Kultury "Feniks"

Szewcy

ul. Strzelców Bytomskich 9 a 44-280 Rydułtowy

2014-11-21 godz. 11:00 i 19:00

Miejsce:Rydułtowskie Centrum Kultury "Feniks"

Twardy gnat, martwy świat

ul. Strzelców Bytomskich 9 a 44-200 Rydułtowy

2014-10-21 godz. 19:00

Miejsce:Rydułtowskie Centrum Kultury

Bóg Niżyński

ul. NIepodległości 42 43-502 Czechowice-Dziedzice

2014-10-13 godz. 18:00

Miejsce:Miejski Dom Kultury

Burza

ul. Niepodległości 42 43-502 Czechowice-Dziedzice

2014-10-20 godz. 19:00

Miejsce:Miejski Dom Kultury

Bóg Niżyński

ul. Szewska 7 34-120 Andrychów

2014-10-14 godz. 18:00

Miejsce:Miejski Dom Kultury w Andrychowie

Bóg Niżyński

ul. Brzeźnicka 5 97-500 Radomsko

2014-10-15 godz. 18:00

Miejsce:Miejski Dom Kultury

Le Filo Fable

ul. Brzeźnicka 5 97-500 Radomsko

2014-10-27 godz. 17:00

Miejsce:Miejski Dom Kultury

Liza

ul. Brzeźnicka 5 97500 Radomsko

2014-11-21 godz. 18:00

Miejsce:Miejski Dom Kultury w Radomsku

Marzenie Nataszy

ul. Brzeźnicka 5 97-500 Radomsko

2014-11-28 godz. 19:00

Miejsce:Miejski Dom Kultury

Bóg Niżyński

ul. Mickiewicza 24 38-500 Sanok

2014-10-16 godz. 18:00

Miejsce:Sanocki Dom Kultury

Bóg Niżyński

ul. Partyzantów 13 22-400 Zamość

2014-10-17 godz. 18:00

Miejsce:Zamojski Dom Kultury

Burza

ul. Partyzantów 13 22-400 Zamość

2014-09-25 godz. 19:00

Miejsce:Zamojski Dom Kultury

Czerwony Kapturek

ul. Partyzantów 13 22-400 Zamość

2014-10-22 godz. 11:00 i 18:00

Miejsce:Zamojski Dom Kultury

Liza

ul. Partyzantów 13 22-400 Zamość

2014-11-05 godz. 18:00

Miejsce:Zamojski Dom Kultury

Bóg Niżyński

ul. Plac Tysiąclecia 1 22-100 Chełm

2014-10-18 godz. 18:00

Miejsce:Chełmski Dom Kultury

Burza

Plac Tysiąclecia 1 22-100 Chełm

2014-09-24 godz. 19:00

Miejsce:Chełmski Dom Kultury

Był sobie Polak Polak Polak i diabeł

Plac Tysiąclecia 1 22-100 Chełm

2014-09-21 godz. 19:00

Miejsce:Chełmski Dom Kultury

Bóg Niżyński

ul. Polska 12 12-100 Szczytno

2014-10-23 godz. 18:00

Miejsce:Miejski Dom Kultury

Burza

ul. Polska 12 12-100 Szczytno

2014-08-10 godz. 19:00

Miejsce:Miejski Dom Kultury w Szczytnie

Bóg Niżyński

ul. Papieża Jana Pawła II 5 16-400 Suwałki

2014-11-06 godz. 18:00

Miejsce:Suwalski Ośrodek Kultury

Liza

ul. Papieża Jana Pawła II 5 16-400 Suwałki

2014-10-02 godz. 18:00

Miejsce:Suwalski Ośrodek Kultury

Bóg Niżyński

ul. 3 Maja 2 17-100 Bielsk Podlaski

2014-11-19 godz. 18:00

Miejsce:Bielski Dom Kultury

Czerwony Kapturek

ul. 3 Maja 2 17-100 Bielsk Podlaski

2014-10-29 godz. 12:00 i 17:30

Miejsce:Bielski Dom Kultury

Brzydkie kaczątko

ul. Hutnika 4 63-800 Gostyń

2014-09-04 godz. 17:00

Miejsce:Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik"

Le Filo Fable

ul. Hutnika 4 63-800 Gostyń

2014-11-04 godz. 16:00

Miejsce:Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik"

Brzydkie kaczątko

ul. Gołębia 1 63-200 Jarocin

2014-09-05 godz. 17:00

Miejsce:Kino "Echo"

Burza

ul. Gołębia 1 63-200 Jarocin

2014-11-25 godz. 19:00

Miejsce:Kino "Echo"

Piszczyk

Plac Festiwalu Muzyki Rockowej 1 63-200 Jarocin

2014-10-14 godz. 18:00

Miejsce:Jarociński Ośrodek Kultury

Szewcy

ul. Gołębia 1 63-200 Jarocin

2014-10-01 godz. 18:00

Miejsce:Kino "Echo"

Brzydkie kaczątko

ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. 18 63-800 Krotoszyn

2014-09-06 godz. 18:00

Miejsce:Krotoszyński Ośrodek Kultury

Burza

ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. 18 63-700 Krotoszyn

2014-11-26 godz. 19:00

Miejsce: Krotoszyński Ośrodek Kultury

Kazimierz i Karolina

ul. 56 Pułku Piechotky Wlkp. 18 63-700 Krotoszyn

2014-11-20 godz. 19:00

Miejsce:Krotoszyński Ośrodek Kultury

Le Filo Fable

ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. 18 63-700 Krotoszyn

2014-11-05 godz. 17:00

Miejsce:Krotoszyński Ośrodek Kultury

Liza

ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. 18 63-700 Krotoszyn

2014-10-16 godz. 18:00

Miejsce:Krotoszyński Ośrodek Kultury

Marzenie Nataszy

ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. 18 63-700 Krotoszyn

2014-10-05 godz. 19:00

Miejsce:Krotoszyński Ośrodek Kultury

Ożenek

ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. 18 63-700 Krotoszyn

2014-11-10 godz. 19:00

Miejsce:Krotoszyński Ośrodek Kultury

Piszczyk

ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. 18 63-700 Krotoszyn

2014-10-30 godz. 18:00

Miejsce:Krotoszyński Ośrodek Kultury

Szewcy

ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. 18 63-700 Krotoszyn

2014-11-03 godz. 11:00 i 18:00

Miejsce:Krotoszyński Ośrodek Kultury

Brzydkie kaczątko

al. 1 Maja 7a 62-510 Konin

2014-09-07 godz. 16:00

Miejsce:CKIS-DK OSKARD

Burza

al. 1 Maja 7a 62-510 Konin

2014-11-24 godz. 19:00

Miejsce:CKIS-DK OSKARD

Liza

al. 1 Maja 7a 62-510 Konin

2014-10-17 godz. 19:00

Miejsce:CKIS-DK OSKARD

Marzenie Nataszy

al. 1 Maja 7a 62-510 Konin

2014-10-04 godz. 19:00

Miejsce:CKIS-DK OSKARD

Piszczyk

al. 1 Maja 7a 62-510 Konin

2014-11-28 godz. 18:30

Miejsce:CKIS-DK OSKARD

Brzydkie kaczątko

ul. 20 października 30 63-000 Środa Wielkopolska

2014-09-08 godz. 10:00 i 17:00

Miejsce:Ośrodek Kultury

Piszczyk

ul. 20 Października 30 63-000 Środa Wielkopolska

2014-11-25 godz. 18:00

Miejsce:Ośrodek Kultury w Środzie Wlkp.

Brzydkie kaczątko

ul. Kościuszki 55 62-100 Wągrowiec

2014-09-09 godz. 17:00

Miejsce:Miejski Dom Kultury

Marzenie Nataszy

ul. Kościuszki 35 62-100 Wągrowiec

2014-10-01 godz. 19:00

Miejsce:Miejski Dom Kultury

Szewcy

ul. Kościuszki 55 62-100 Wągrowiec

2014-10-27 godz. 18:00

Miejsce:MDK Wągrowiec

Brzydkie kaczątko

ul. Reja 13 82-400 Sztum

2014-11-19 godz. 16:00

Miejsce:Sztumskie Centrum Kultury

Brzydkie kaczątko

ul. Gdańska 12-13 84-300 Lębork

2014-11-20 godz. 18:00

Miejsce:Lęborskie Centrum Kultury "Fregata"

Burza

Plac Wolności 22 19-400 Olecko

2014-08-11 godz. 19:00

Miejsce:Regionalny Ośrodek Kultury w Olecku "Mazury Garbate"

Burza

ul. Okrzei 10 22-300 Krasnystaw

2014-09-23 godz. 19:00

Miejsce:Krasnostawski Dom Kultury

Był sobie Polak Polak Polak i diabeł

ul. Okrzei 10 22-300 Krasnystaw

2014-11-17 godz. 19:00

Miejsce:Krasnostawski Dom Kultury

Czerwony Kapturek

ul. Okrzei 10 22-300 Krasnystaw

2014-10-23 godz. 12:00 i 16:00

Miejsce:Krasnostawski Dom Kultury

Liza

ul. Okrzei 10 22-300 Krasnystaw

2014-11-30 godz. 18:00

Miejsce:Krasnostawski Ośrodek Kultury

Twardy gnat, martwy świat

ul. Okrzei 10 22-300 Krasnystaw

2014-10-28 godz. 18:00

Miejsce:Krasnostawski Ośrodek Kultury

Burza

Plac Karin Stanek 1 41-902 Bytom

2014-10-22 godz. 19:00

Miejsce:Bytomskie Centrum Kultury

Burza

ul. Chopina 21 47-400 Racibórz

2014-10-24 godz. 19:00

Miejsce:Raciborskie Centrum Kultury

Burza

Aleje 25 Polskiej Drużyny Strzeleckiej 1 37-700 Przemyśl

2014-11-17 godz. 19:00

Miejsce:Przemyskie Centrum Kultury i Nauki "Zamek"

Burza

Plac Mickiewicza 6 37-500 Jarosław

2014-11-18 godz. 19:00

Miejsce:Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu

Był sobie Polak Polak Polak i diabeł

al. Piłsudskiego 10 22-200 Włodawa

2014-09-14 godz. 19:00

Miejsce:Włodawski Ośrodek Kultury

Był sobie Polak Polak Polak i diabeł

ul. 1 Sierpnia 9 37-450 Stalowa Wola

2014-10-06 godz. 19:00

Miejsce:Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli

Był sobie Polak Polak Polak i diabeł

ul. Wojska Polskiego 4 24-100 Puławy

2014-10-21 godz. 19:00

Miejsce:Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Liza

ul. Wojska Polskiego 4 24-100 Puławy

2014-11-25 godz. 18:00

Miejsce:Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Caryca Katarzyna

ul. Mickiewicza 22 28-100 Busko-Zdrój

2014-11-12 godz. 18:00

Miejsce:Buskie Samorządowe Centrum Kultury w Busku-Zdroju

Caryca Katarzyna

ul. Piłsudskiego 1-3 26-220 Stąporków

2014-11-14 godz. 18:00

Miejsce:Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Stąporkowie

Twardy gnat, martwy świat

ul. Piłsudskiego 103 26-022 Stąporków

2014-09-23 godz. 18:00

Miejsce:Gminny Ośrodek Kultury i Sportu

Caryca Katarzyna

ul. Radomska 21 27-200 Starachowice

2014-11-17 godz. 18:00

Miejsce:Starachowickie Centrum Kultury

Caryca Katarzyna

Al. Piłsudskiego 3 28-300 Jędrzejów

2014-11-18 godz. 18:00

Miejsce:Centrum Kultury Jędrzejów

Caryca Katarzyna

ul. Długosza 3 33-300 Nowy Sącz

2014-11-25 godz. 18:00

Miejsce:Małopolskie Centrum Kultury "Sokół"

Szewcy

ul. Długosza 3 33-300 Nowy Sącz

2014-11-27 godz. 18:00

Miejsce:Małopolskie Centrum Kulturu "Sokół"

Czerwony Kapturek

ul. Kościuszki 16 23-400 Biłgoraj

2014-10-21 godz. 12:00 i 16:00

Miejsce:Biłgorajskie Centrum Kultury

Czerwony Kapturek

ul. Jana Pawła II 3 23-300 Janów Lubelski

2014-10-24 godz. 13:00 i 17:00

Miejsce:Janowski Ośrodek Kultury

Czerwony Kapturek

ul. 3 Maja 7 22-500 Hrubieszów

2014-10-28 godz. 12:00 i 17:00

Miejsce:Hrubieszowski Dom Kultury

Czerwony Kapturek

ul. Warszawska 11 21-500 Biała Podlaska

2014-10-30 godz. 11:00 i 16:00

Miejsce:Bialskie Centrum Kultury

Czerwony Kapturek

ul. Jana Pawła II 4 21-300 Radzyń Podlaski

2014-10-31 godz. 11:00 i 17:00

Miejsce:Radzyński Ośrodek Kultury

Import/Export

ul. Grodzieńska 7 16-120 Krynki

2014-09-20 godz. 18:00

Miejsce:Gminny Ośrodek Kultury w Krynkach

Import/Export

ul. Nowy Rynek 15 18-100 Łapy

2014-10-04 godz. 18:00

Miejsce:Dom Kultury w Łapach

Import/Export

ul. T. Sołoniewicz 4 17-200 Hajnówka

2014-10-18 godz. 18:00

Miejsce:Hajnowski Dom Kultury

Import/Export

ul. 1 Maja 77 17-240 Czeremcha

2014-10-25 godz. 18:00

Miejsce:Gminny Ośrodek Kultury

Import/Export

ul. 3 Maja 38 16-300 Augustów

2014-11-08 godz. 18:00

Miejsce:Kino "Iskra"

Kazimierz i Karolina

ul. Lipowa 15 66-003 Zabór

2014-09-07 godz. 18:00

Miejsce:Gmina Zabór

Kazimierz i Karolina

ul. Piastowska 39 67-415 Kolsko

2014-09-20 godz. 18:00

Miejsce:Gminny Dom Kultury w Kolsku

Kazimierz i Karolina

Plac Konstytucji 3 Maja 2 67-200 Głogów

2014-10-04 godz. 18:00

Miejsce:Miejski Ośrodek Kultury

Le Filo Fable

Plac Konstytucji 3 Maja 2 67-200 Głogów

2014-11-09 godz. 16:30

Miejsce:Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie

Ożenek

Plac Konstytucji 3 Maja 2 67-200 Głogów

2014-11-16 godz. 18:00

Miejsce:Miejski Ośrodek Kultury

Szewcy

Plac Konstytucji 3 Maja 2 67-200 Głogów

2014-11-08 godz. 18:00

Miejsce:Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie

Kazimierz i Karolina

ul.Szkolna 1 66-600 Krosno Odrzańskie

2014-11-22 godz. 18:00

Miejsce:Centrum Artystyczno-Kulturalne "Zamek"

Kazimierz i Karolina

ul. Piłsudskiego 39/41 66-200 Świebodzin

2014-11-24 godz. 18:00

Miejsce:Świebodziński Dom Kultury

Le Filo Fable

ul. Żeromskiego 28 58-350 Mieroszów

2014-08-06 godz. 16:00

Miejsce:Mieroszowskie Centrum Kultury

Le Filo Fable

ul. Rynek 24 57-200 Ząbkowice Śląskie

2014-08-10 godz. 16:00

Miejsce:Ząbkowicki Ośrodek Kultury

Wałbrzych Utopia 2.039

Rynek 24 57-200 Ząbkowice Śląskie

2014-09-14 godz. 18:00

Miejsce:Ząbkowicki Ośrodek Kultury

Le Filo Fable

ul. Kościuszki 18 57-550 Stronie Śląskie

2014-08-14 godz. 16:00

Miejsce:Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury w Stroniu Śląskim

Wałbrzych Utopia 2.039

ul. Kościuszki 18 57-550 Stronie Śląskie

2014-11-12 godz. 12:00

Miejsce:Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury w Stroniu Śląskim

Le Filo Fable

ul. Kolejowa 29 56-120 Brzeg Dolny

2014-08-18 godz. 18:00

Miejsce:Dolnobrzeski Ośrodek Kultury

Ożenek

ul. Kolejowa 29 56-120 Brzeg Dolny

2014-11-24 godz. 18:00

Miejsce:Dolnośląski Ośrodek Kultury

Wałbrzych Utopia 2.039

ul. Kolejowa 29 56-120 Brzeg Dolny

2014-10-30 godz. 18:00

Miejsce:Dolnobrzeski Ośrodek Kultury

Le Filo Fable

Plac Jagiełły 1 57-300 Kłodzko

2014-09-12 godz. 17:00

Miejsce:Samorządowa Instytucja Kultury Kłodzko 2016

Liza

ul. Janusza Kusocińskiego 2 57-300 Kłodzko

2014-11-09 godz. 18:00

Miejsce:Kłodzkie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji

Ożenek

Plac Jagiełły 1 57-300 Kłodzko

2014-11-28 godz. 18:00

Miejsce:Kłodzkie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji

Szewcy

Plac Jagiełły 1 57-300 Kłodzko

2014-10-10 godz. 11:00 i 18:00

Miejsce:Samorządowa Instytucja Kultury Kłodzko 2016

Le Filo Fable

ul. Paderewskiego 36 58-150 Strzegom

2014-09-29 godz. 16:00

Miejsce:Strzegomskie Centrum Kultury

Le Filo Fable

Rynek 5 59-400 Jawor

2014-10-10 godz. 17:00

Miejsce:Jaworski Ośrodek Kultury

Wałbrzych Utopia 2.039

Rynek 5 59-400 Jawor

2014-09-13 godz. 18:00

Miejsce:Jaworski Ośrodek Kultury

Le Filo Fable

Plac Narutowicza 1 A 97-400 Bełchatów

2014-10-11 godz. 17:00

Miejsce:Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie

Marzenie Nataszy

Plac Narutowicza 1 a 97-400 Bełchatów

2014-10-09 godz. 19:00

Miejsce:Miejskie Centrum Kultury

Le Filo Fable

ul. Słowackiego 13 97-300 Piotrków Trybunalski

2014-10-26 godz. 17:00

Miejsce:Miejski Ośrodek Kultury

Marzenie Nataszy

ul. Słowackiego 13 97-300 Piotrków Trybunalski

2014-10-10 godz. 19:00

Miejsce:Miejski Ośrodek Kultury

Le Filo Fable

ul. Sportowa 44 58-379 Czarny Bór

2014-11-08 godz. 16:00

Miejsce:Centrum Kultury w Czarnym Borze

Le Filo Fable

ul. 11 Listopada 27 55-200 Oława

2014-11-24 godz. 18:00

Miejsce:Ośrodek Kultury w Oławie

Ożenek

ul. 11 Listopada 27 55-200 Oława

2014-11-17 godz. 19:00

Miejsce:Ośrodek Kultury w Oławie

Le Filo Fable

ul. Mickiewicza 10 58-250 Pieszyce

2014-11-25 godz. 16:00

Miejsce:Miejska Biblioteka Publiczna-Centrum Kultury

Liza

ul. Parkowa 2 57-320 Polanica-Zdrój

2014-11-08 godz. 19:00

Miejsce:Teatr Zdrojowy-Polanica-Zdrój, Centrum Kultury i Promocji

Marzenie Nataszy

ul. Strażacka 3 99-120 Piątek

2014-09-26 godz. 19:00

Miejsce:Gminny Ośrodek Kultury w Piątku

Marzenie Nataszy

ul. Armii Poznań 18 64-600 Oborniki Wielkopolskie

2014-10-02 godz. 19:00

Miejsce:Obornicki Ośrodek Kultury

Piszczyk

ul. Armii Poznań 18 64-600 Oborniki Wielkopolskie

2014-10-28 godz. 18:00

Miejsce:Obornicki Ośrodek Kultury

Marzenie Nataszy

ul. Dominikańska 19 98-200 Sieradz

2014-11-24 godz. 19:00

Miejsce:Sieradzkie Centrum Kultury

Marzenie Nataszy

ul. Parkowa 6 28-200 Staszów

2014-11-27 godz. 19:00

Miejsce:Staszowski Ośrodek Kultury

Twardy gnat, martwy świat

ul. Parkowa 6 28-200 Staszów

2014-09-24 godz. 19:00

Miejsce:Staszowski Ośrodek Kultury

Ożenek

ul. Jana III Sobieskiego 255 84-200 Wejherowo

2014-11-04 godz. 19:00

Miejsce:Wejherowskie Centrum Kultury

Ożenek

ul. Teatralna 1 59-700 Bolesławiec

2014-11-25 godz. 18:00

Miejsce:Teatr Stary

Ożenek

ul. Świdnicka 23 58-500 Dzierżoniów

2014-11-26 godz. 19:00

Miejsce:Dzierżoniowski Ośrodek Kultury

Wałbrzych Utopia 2.039

ul. Swidnicka 23 58-200 Dzierżoniów

2014-10-08 godz. 18:00

Miejsce:Dzierżoniowski Ośrodek Kultury

Ożenek

Rynek 43 58-100 Świdnica

2014-11-29 godz. 18:00

Miejsce:Świdnicki Ośrodek Kultury

Wałbrzych Utopia 2.039

Rynek 43 58-100 Świdnica

2014-10-06 godz. 18:00

Miejsce:Świdnicki Ośrodek Kultury

Ożenek

ul. Wrocławska 7 68-200 Żary

2014-11-30 godz. 19:00

Miejsce:Żarski Dom Kultury

Plastusiowy pamiętnik

ul. Przykop 43 87-300 Brodnica

2014-09-21 godz. 16:00

Miejsce:Brodnicki Dom Kultury

Plastusiowy pamiętnik

ul. Bydgoska 7 87-140 Chełmża

2014-10-10 godz. 16:00

Miejsce:Chełmżyński Ośrodek Kultury

Źle ma się kraj

ul. Bydgoska 7 87-140 Chełmża

2014-11-08 godz. 18:00

Miejsce:Chełmżyński Ośrodek Kultury

Plastusiowy pamiętnik

Plac Klasztorny 2 88-100 Inowrocław

2014-10-26 godz. 16:00

Miejsce:Kujawskie Centrum Kultury

Źle ma się kraj

Plac Klasztorny 2 88-100 Inowrocław

2014-11-06 godz. 18:00

Miejsce:Kujawskie Centrum Kultury

Twardy gnat, martwy świat

ul. Partyzantów 13 b 27-500 Opatów

2014-10-23 godz. 18:00

Miejsce:Opatowski Ośrodek Kultury

Wałbrzych Utopia 2.039

ul. Strzelecka 2 a 57-400 Nowa Ruda

2014-10-07 godz. 12:00 i 18:00

Miejsce:Miejski Ośrodek Kultury w Nowej Rudzie

Wałbrzych Utopia 2.039

Plac Staromłyński 5 57-540 Lądek-Zdrój

2014-11-12 godz. 19:00

Miejsce:Centrum Kultury i Rekreacji w Lądku-Zdroju

Wałbrzych Utopia 2.039

ul. Kombatantów 1/9 57-350 Kudowa-Zdrój

2014-11-13 godz. 19:00

Miejsce:Stowarzyszenie Fundus Glacensis

Wałbrzych Utopia 2.039

ul. Armii Krajowej 1 59-300 Lubin

2014-11-19 godz. 19:00

Miejsce:Centrum Kultury "Muza"

Źle ma się kraj

ul. Kościuszki 4 89-400 Sępólno Krajeńskie

2014-10-21 godz. 18:00

Miejsce:Centrum Kultury i Sztuki

Źle ma się kraj

ul. Mickiewicza 3 89-100 Nakło nad Notecią

2014-10-23 godz. 18:00

Miejsce:Nakielski Dom Kultury

Źle ma się kraj

ul. Dworcowa 40 a 86-200 Chełmno

2014-10-25 godz. 18:00

Miejsce:Chełmiński Dom Kultury

Wałcz

Baba Chanel

2014-09-28 godz. 18:00

Wałeckie Centrum Kultury
Plac Zesłańców Sybiru 3 78-600 Wałcz

Nowy Dwór Gdański

Baba Chanel

2014-09-30 godz. 18:00

Żuławski Osrodek Kultury
ul. Sikorskiego 21 82-100 Nowy Dwór Gdański

Brzydkie kaczątko

2014-10-01 godz. 11:00 i 17:00

Żuławski Ośrodek Kultury
ul. Sikorskiego 21 82-100 Nowy Dwór Gdański

Le Filo Fable

2014-09-22 godz. 17:00

Żuławski Ośrodek Kultury
ul. Sikorskiego 21 82-100 Nowy Dwór Gdański

Marzenie Nataszy

2014-09-12 godz. 19:00

Żuławski Ośrodek Kultury i Sztuki
ul. Sikorskiego 21 82-100 Nowy Dwór Gdański

Kartuzy

Baba Chanel

2014-10-02 godz. 18:00

Kartuskie Centrum Kultury
ul. Klasztorna 1 83-300 Kartuzy

Malbork

Baba Chanel

2014-10-10 godz. 19:00

Ośrodek Konferencyjny Karwan
ul Starościńska 18 82-200 Malbork

Le Filo Fable

2014-09-20 godz. 16:00

Malborskie Centrum Kultury i Edukacji
ul. Kopernika 1 82-200 Malbork

Marzenie Nataszy

2014-09-10 godz. 18:00

Malborskie Centrum Kultury i Edukacji
ul. Kopernika 1 82-200 Malbork

Braniewo

Baba Chanel

2014-11-07 godz. 18:30

Braniewskie Centrum Kultury
ul. Katedralna 9 14-500 Braniewo

Chojnice

Baba Chanel

2014-11-20 godz. 19:00

Chojnicki Dom Kultury
ul. Swarożyca 1 89-600 Chojnice

Plastusiowy pamiętnik

2014-10-12 godz. 16:00

Chojnicki Dom Kultury
ul. Swarożyca 1 89-600 Chojnice

Tczew

Baba Chanel

2014-11-22 godz. 19:00

Centrum Kultury i Sztuki
ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 10 83-110 Tczew

Brzydkie kaczątko

2014-11-13 godz. 11:00 i 18:00

Centrum Kultury i Sztuki
ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 10 83-110 Tczew

Le Filo Fable

2014-09-21 godz. 16:00

Centrum Kultury i Sztuki
ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 10 83-110 Tczew

Marzenie Nataszy

2014-09-11 godz. 19:00

Centrum Kultury i Sztuki
ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 10 83-110 Tczew

Ożenek

2014-11-03 godz. 19:00

Centrum Kultury i Sztuki
ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 10 83-110 Tczew

Plastusiowy pamiętnik

2014-09-26 godz. 16:00

Centrum Kultury i Sztuki
ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 10 83-110 Tczew

Tykocin

Bóg Niżyński

2014-09-12 godz. 18:00

Zamek w Tykocinie
ul. Puchalskiego 3 16-080 Tykocin

Gołdap

Bóg Niżyński

2014-09-15 godz. 18:00

Dom Kultury w Gołdapi
ul. Krótka 2 19-500 Gołdap

Burza

2014-08-12 godz. 19:00

Dom Kultury w Gołdapi
ul. Krótka 2 19-500 Gołdap

Sejny

Bóg Niżyński

2014-09-19 godz. 18:00

Biała Synagoga
ul. Piłsudzkiego 37 16-500 Sejny

Myszków

Bóg Niżyński

2014-10-10 godz. 18:00

Miejski Dom Kultury
ul. 3 Maja 15 42-300 Myszków

Marzenie Nataszy

2014-11-29 godz. 19:00

Miejski Dom Kultury
ul. 3-go Maja 15 42-300 Myszków

Rybnik

Bóg Niżyński

2014-10-11 godz. 18:00

Rybnickie Centrum Kultury
ul. Saint Vallier 1 44-200 Rybnik

Burza

2014-10-23 godz. 19:00

Dom Kultury w Rybniku
Plac Pokoju 1 44-253 Rybnik

Rydułtowy

Bóg Niżyński

2014-10-12 godz. 18:00

Rydułtowskie Centrum Kultury "Feniks"
ul. Strzelców Bytomskich 9a 44-280 Rydułtowy

Le Filo Fable

2014-08-07 godz. 17:00

Rydułtowskie Centrum Kultury "Feniks"
ul. Strzelców Bytomskich 9 A 44-280 Rydułtowy

Szewcy

2014-11-21 godz. 11:00 i 19:00

Rydułtowskie Centrum Kultury "Feniks"
ul. Strzelców Bytomskich 9 a 44-280 Rydułtowy

Twardy gnat, martwy świat

2014-10-21 godz. 19:00

Rydułtowskie Centrum Kultury
ul. Strzelców Bytomskich 9 a 44-200 Rydułtowy

Czechowice-Dziedzice

Bóg Niżyński

2014-10-13 godz. 18:00

Miejski Dom Kultury
ul. NIepodległości 42 43-502 Czechowice-Dziedzice

Burza

2014-10-20 godz. 19:00

Miejski Dom Kultury
ul. Niepodległości 42 43-502 Czechowice-Dziedzice

Andrychów

Bóg Niżyński

2014-10-14 godz. 18:00

Miejski Dom Kultury w Andrychowie
ul. Szewska 7 34-120 Andrychów

Radomsko

Bóg Niżyński

2014-10-15 godz. 18:00

Miejski Dom Kultury
ul. Brzeźnicka 5 97-500 Radomsko

Le Filo Fable

2014-10-27 godz. 17:00

Miejski Dom Kultury
ul. Brzeźnicka 5 97-500 Radomsko

Liza

2014-11-21 godz. 18:00

Miejski Dom Kultury w Radomsku
ul. Brzeźnicka 5 97500 Radomsko

Marzenie Nataszy

2014-11-28 godz. 19:00

Miejski Dom Kultury
ul. Brzeźnicka 5 97-500 Radomsko

Sanok

Bóg Niżyński

2014-10-16 godz. 18:00

Sanocki Dom Kultury
ul. Mickiewicza 24 38-500 Sanok

Zamość

Bóg Niżyński

2014-10-17 godz. 18:00

Zamojski Dom Kultury
ul. Partyzantów 13 22-400 Zamość

Burza

2014-09-25 godz. 19:00

Zamojski Dom Kultury
ul. Partyzantów 13 22-400 Zamość

Czerwony Kapturek

2014-10-22 godz. 11:00 i 18:00

Zamojski Dom Kultury
ul. Partyzantów 13 22-400 Zamość

Liza

2014-11-05 godz. 18:00

Zamojski Dom Kultury
ul. Partyzantów 13 22-400 Zamość

Chełm

Bóg Niżyński

2014-10-18 godz. 18:00

Chełmski Dom Kultury
ul. Plac Tysiąclecia 1 22-100 Chełm

Burza

2014-09-24 godz. 19:00

Chełmski Dom Kultury
Plac Tysiąclecia 1 22-100 Chełm

Był sobie Polak Polak Polak i diabeł

2014-09-21 godz. 19:00

Chełmski Dom Kultury
Plac Tysiąclecia 1 22-100 Chełm

Szczytno

Bóg Niżyński

2014-10-23 godz. 18:00

Miejski Dom Kultury
ul. Polska 12 12-100 Szczytno

Burza

2014-08-10 godz. 19:00

Miejski Dom Kultury w Szczytnie
ul. Polska 12 12-100 Szczytno

Suwałki

Bóg Niżyński

2014-11-06 godz. 18:00

Suwalski Ośrodek Kultury
ul. Papieża Jana Pawła II 5 16-400 Suwałki

Liza

2014-10-02 godz. 18:00

Suwalski Ośrodek Kultury
ul. Papieża Jana Pawła II 5 16-400 Suwałki

Bielsk Podlaski

Bóg Niżyński

2014-11-19 godz. 18:00

Bielski Dom Kultury
ul. 3 Maja 2 17-100 Bielsk Podlaski

Czerwony Kapturek

2014-10-29 godz. 12:00 i 17:30

Bielski Dom Kultury
ul. 3 Maja 2 17-100 Bielsk Podlaski

Gostyń

Brzydkie kaczątko

2014-09-04 godz. 17:00

Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik"
ul. Hutnika 4 63-800 Gostyń

Le Filo Fable

2014-11-04 godz. 16:00

Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik"
ul. Hutnika 4 63-800 Gostyń

Jarocin

Brzydkie kaczątko

2014-09-05 godz. 17:00

Kino "Echo"
ul. Gołębia 1 63-200 Jarocin

Burza

2014-11-25 godz. 19:00

Kino "Echo"
ul. Gołębia 1 63-200 Jarocin

Piszczyk

2014-10-14 godz. 18:00

Jarociński Ośrodek Kultury
Plac Festiwalu Muzyki Rockowej 1 63-200 Jarocin

Szewcy

2014-10-01 godz. 18:00

Kino "Echo"
ul. Gołębia 1 63-200 Jarocin

Krotoszyn

Brzydkie kaczątko

2014-09-06 godz. 18:00

Krotoszyński Ośrodek Kultury
ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. 18 63-800 Krotoszyn

Burza

2014-11-26 godz. 19:00

Krotoszyński Ośrodek Kultury
ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. 18 63-700 Krotoszyn

Kazimierz i Karolina

2014-11-20 godz. 19:00

Krotoszyński Ośrodek Kultury
ul. 56 Pułku Piechotky Wlkp. 18 63-700 Krotoszyn

Le Filo Fable

2014-11-05 godz. 17:00

Krotoszyński Ośrodek Kultury
ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. 18 63-700 Krotoszyn

Liza

2014-10-16 godz. 18:00

Krotoszyński Ośrodek Kultury
ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. 18 63-700 Krotoszyn

Marzenie Nataszy

2014-10-05 godz. 19:00

Krotoszyński Ośrodek Kultury
ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. 18 63-700 Krotoszyn

Ożenek

2014-11-10 godz. 19:00

Krotoszyński Ośrodek Kultury
ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. 18 63-700 Krotoszyn

Piszczyk

2014-10-30 godz. 18:00

Krotoszyński Ośrodek Kultury
ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. 18 63-700 Krotoszyn

Szewcy

2014-11-03 godz. 11:00 i 18:00

Krotoszyński Ośrodek Kultury
ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. 18 63-700 Krotoszyn

Konin

Brzydkie kaczątko

2014-09-07 godz. 16:00

CKIS-DK OSKARD
al. 1 Maja 7a 62-510 Konin

Burza

2014-11-24 godz. 19:00

CKIS-DK OSKARD
al. 1 Maja 7a 62-510 Konin

Liza

2014-10-17 godz. 19:00

CKIS-DK OSKARD
al. 1 Maja 7a 62-510 Konin

Marzenie Nataszy

2014-10-04 godz. 19:00

CKIS-DK OSKARD
al. 1 Maja 7a 62-510 Konin

Piszczyk

2014-11-28 godz. 18:30

CKIS-DK OSKARD
al. 1 Maja 7a 62-510 Konin

Środa Wielkopolska

Brzydkie kaczątko

2014-09-08 godz. 10:00 i 17:00

Ośrodek Kultury
ul. 20 października 30 63-000 Środa Wielkopolska

Piszczyk

2014-11-25 godz. 18:00

Ośrodek Kultury w Środzie Wlkp.
ul. 20 Października 30 63-000 Środa Wielkopolska

Wągrowiec

Brzydkie kaczątko

2014-09-09 godz. 17:00

Miejski Dom Kultury
ul. Kościuszki 55 62-100 Wągrowiec

Marzenie Nataszy

2014-10-01 godz. 19:00

Miejski Dom Kultury
ul. Kościuszki 35 62-100 Wągrowiec

Szewcy

2014-10-27 godz. 18:00

MDK Wągrowiec
ul. Kościuszki 55 62-100 Wągrowiec

Sztum

Brzydkie kaczątko

2014-11-19 godz. 16:00

Sztumskie Centrum Kultury
ul. Reja 13 82-400 Sztum

Lębork

Brzydkie kaczątko

2014-11-20 godz. 18:00

Lęborskie Centrum Kultury "Fregata"
ul. Gdańska 12-13 84-300 Lębork

Olecko

Burza

2014-08-11 godz. 19:00

Regionalny Ośrodek Kultury w Olecku "Mazury Garbate"
Plac Wolności 22 19-400 Olecko

Krasnystaw

Burza

2014-09-23 godz. 19:00

Krasnostawski Dom Kultury
ul. Okrzei 10 22-300 Krasnystaw

Był sobie Polak Polak Polak i diabeł

2014-11-17 godz. 19:00

Krasnostawski Dom Kultury
ul. Okrzei 10 22-300 Krasnystaw

Czerwony Kapturek

2014-10-23 godz. 12:00 i 16:00

Krasnostawski Dom Kultury
ul. Okrzei 10 22-300 Krasnystaw

Liza

2014-11-30 godz. 18:00

Krasnostawski Ośrodek Kultury
ul. Okrzei 10 22-300 Krasnystaw

Twardy gnat, martwy świat

2014-10-28 godz. 18:00

Krasnostawski Ośrodek Kultury
ul. Okrzei 10 22-300 Krasnystaw

Bytom

Burza

2014-10-22 godz. 19:00

Bytomskie Centrum Kultury
Plac Karin Stanek 1 41-902 Bytom

Racibórz

Burza

2014-10-24 godz. 19:00

Raciborskie Centrum Kultury
ul. Chopina 21 47-400 Racibórz

Przemyśl

Burza

2014-11-17 godz. 19:00

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki "Zamek"
Aleje 25 Polskiej Drużyny Strzeleckiej 1 37-700 Przemyśl

Jarosław

Burza

2014-11-18 godz. 19:00

Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu
Plac Mickiewicza 6 37-500 Jarosław

Włodawa

Był sobie Polak Polak Polak i diabeł

2014-09-14 godz. 19:00

Włodawski Ośrodek Kultury
al. Piłsudskiego 10 22-200 Włodawa

Stalowa Wola

Był sobie Polak Polak Polak i diabeł

2014-10-06 godz. 19:00

Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli
ul. 1 Sierpnia 9 37-450 Stalowa Wola

Puławy

Był sobie Polak Polak Polak i diabeł

2014-10-21 godz. 19:00

Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"
ul. Wojska Polskiego 4 24-100 Puławy

Liza

2014-11-25 godz. 18:00

Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"
ul. Wojska Polskiego 4 24-100 Puławy

Busko-Zdrój

Caryca Katarzyna

2014-11-12 godz. 18:00

Buskie Samorządowe Centrum Kultury w Busku-Zdroju
ul. Mickiewicza 22 28-100 Busko-Zdrój

Stąporków

Caryca Katarzyna

2014-11-14 godz. 18:00

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Stąporkowie
ul. Piłsudskiego 1-3 26-220 Stąporków

Twardy gnat, martwy świat

2014-09-23 godz. 18:00

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu
ul. Piłsudskiego 103 26-022 Stąporków

Starachowice

Caryca Katarzyna

2014-11-17 godz. 18:00

Starachowickie Centrum Kultury
ul. Radomska 21 27-200 Starachowice

Jędrzejów

Caryca Katarzyna

2014-11-18 godz. 18:00

Centrum Kultury Jędrzejów
Al. Piłsudskiego 3 28-300 Jędrzejów

Nowy Sącz

Caryca Katarzyna

2014-11-25 godz. 18:00

Małopolskie Centrum Kultury "Sokół"
ul. Długosza 3 33-300 Nowy Sącz

Szewcy

2014-11-27 godz. 18:00

Małopolskie Centrum Kulturu "Sokół"
ul. Długosza 3 33-300 Nowy Sącz

Biłgoraj

Czerwony Kapturek

2014-10-21 godz. 12:00 i 16:00

Biłgorajskie Centrum Kultury
ul. Kościuszki 16 23-400 Biłgoraj

Janów Lubelski

Czerwony Kapturek

2014-10-24 godz. 13:00 i 17:00

Janowski Ośrodek Kultury
ul. Jana Pawła II 3 23-300 Janów Lubelski

Hrubieszów

Czerwony Kapturek

2014-10-28 godz. 12:00 i 17:00

Hrubieszowski Dom Kultury
ul. 3 Maja 7 22-500 Hrubieszów

Biała Podlaska

Czerwony Kapturek

2014-10-30 godz. 11:00 i 16:00

Bialskie Centrum Kultury
ul. Warszawska 11 21-500 Biała Podlaska

Radzyń Podlaski

Czerwony Kapturek

2014-10-31 godz. 11:00 i 17:00

Radzyński Ośrodek Kultury
ul. Jana Pawła II 4 21-300 Radzyń Podlaski

Krynki

Import/Export

2014-09-20 godz. 18:00

Gminny Ośrodek Kultury w Krynkach
ul. Grodzieńska 7 16-120 Krynki

Łapy

Import/Export

2014-10-04 godz. 18:00

Dom Kultury w Łapach
ul. Nowy Rynek 15 18-100 Łapy

Hajnówka

Import/Export

2014-10-18 godz. 18:00

Hajnowski Dom Kultury
ul. T. Sołoniewicz 4 17-200 Hajnówka

Czeremcha

Import/Export

2014-10-25 godz. 18:00

Gminny Ośrodek Kultury
ul. 1 Maja 77 17-240 Czeremcha

Augustów

Import/Export

2014-11-08 godz. 18:00

Kino "Iskra"
ul. 3 Maja 38 16-300 Augustów

Zabór

Kazimierz i Karolina

2014-09-07 godz. 18:00

Gmina Zabór
ul. Lipowa 15 66-003 Zabór

Kolsko

Kazimierz i Karolina

2014-09-20 godz. 18:00

Gminny Dom Kultury w Kolsku
ul. Piastowska 39 67-415 Kolsko

Głogów

Kazimierz i Karolina

2014-10-04 godz. 18:00

Miejski Ośrodek Kultury
Plac Konstytucji 3 Maja 2 67-200 Głogów

Le Filo Fable

2014-11-09 godz. 16:30

Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie
Plac Konstytucji 3 Maja 2 67-200 Głogów

Ożenek

2014-11-16 godz. 18:00

Miejski Ośrodek Kultury
Plac Konstytucji 3 Maja 2 67-200 Głogów

Szewcy

2014-11-08 godz. 18:00

Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie
Plac Konstytucji 3 Maja 2 67-200 Głogów

Krosno Odrzańskie

Kazimierz i Karolina

2014-11-22 godz. 18:00

Centrum Artystyczno-Kulturalne "Zamek"
ul.Szkolna 1 66-600 Krosno Odrzańskie

Świebodzin

Kazimierz i Karolina

2014-11-24 godz. 18:00

Świebodziński Dom Kultury
ul. Piłsudskiego 39/41 66-200 Świebodzin

Mieroszów

Le Filo Fable

2014-08-06 godz. 16:00

Mieroszowskie Centrum Kultury
ul. Żeromskiego 28 58-350 Mieroszów

Ząbkowice Śląskie

Le Filo Fable

2014-08-10 godz. 16:00

Ząbkowicki Ośrodek Kultury
ul. Rynek 24 57-200 Ząbkowice Śląskie

Wałbrzych Utopia 2.039

2014-09-14 godz. 18:00

Ząbkowicki Ośrodek Kultury
Rynek 24 57-200 Ząbkowice Śląskie

Stronie Śląskie

Le Filo Fable

2014-08-14 godz. 16:00

Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury w Stroniu Śląskim
ul. Kościuszki 18 57-550 Stronie Śląskie

Wałbrzych Utopia 2.039

2014-11-12 godz. 12:00

Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury w Stroniu Śląskim
ul. Kościuszki 18 57-550 Stronie Śląskie

Brzeg Dolny

Le Filo Fable

2014-08-18 godz. 18:00

Dolnobrzeski Ośrodek Kultury
ul. Kolejowa 29 56-120 Brzeg Dolny

Ożenek

2014-11-24 godz. 18:00

Dolnośląski Ośrodek Kultury
ul. Kolejowa 29 56-120 Brzeg Dolny

Wałbrzych Utopia 2.039

2014-10-30 godz. 18:00

Dolnobrzeski Ośrodek Kultury
ul. Kolejowa 29 56-120 Brzeg Dolny

Kłodzko

Le Filo Fable

2014-09-12 godz. 17:00

Samorządowa Instytucja Kultury Kłodzko 2016
Plac Jagiełły 1 57-300 Kłodzko

Liza

2014-11-09 godz. 18:00

Kłodzkie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Janusza Kusocińskiego 2 57-300 Kłodzko

Ożenek

2014-11-28 godz. 18:00

Kłodzkie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji
Plac Jagiełły 1 57-300 Kłodzko

Szewcy

2014-10-10 godz. 11:00 i 18:00

Samorządowa Instytucja Kultury Kłodzko 2016
Plac Jagiełły 1 57-300 Kłodzko

Strzegom

Le Filo Fable

2014-09-29 godz. 16:00

Strzegomskie Centrum Kultury
ul. Paderewskiego 36 58-150 Strzegom

Jawor

Le Filo Fable

2014-10-10 godz. 17:00

Jaworski Ośrodek Kultury
Rynek 5 59-400 Jawor

Wałbrzych Utopia 2.039

2014-09-13 godz. 18:00

Jaworski Ośrodek Kultury
Rynek 5 59-400 Jawor

Bełchatów

Le Filo Fable

2014-10-11 godz. 17:00

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie
Plac Narutowicza 1 A 97-400 Bełchatów

Marzenie Nataszy

2014-10-09 godz. 19:00

Miejskie Centrum Kultury
Plac Narutowicza 1 a 97-400 Bełchatów

Piotrków Trybunalski

Le Filo Fable

2014-10-26 godz. 17:00

Miejski Ośrodek Kultury
ul. Słowackiego 13 97-300 Piotrków Trybunalski

Marzenie Nataszy

2014-10-10 godz. 19:00

Miejski Ośrodek Kultury
ul. Słowackiego 13 97-300 Piotrków Trybunalski

Czarny Bór

Le Filo Fable

2014-11-08 godz. 16:00

Centrum Kultury w Czarnym Borze
ul. Sportowa 44 58-379 Czarny Bór

Oława

Le Filo Fable

2014-11-24 godz. 18:00

Ośrodek Kultury w Oławie
ul. 11 Listopada 27 55-200 Oława

Ożenek

2014-11-17 godz. 19:00

Ośrodek Kultury w Oławie
ul. 11 Listopada 27 55-200 Oława

Pieszyce

Le Filo Fable

2014-11-25 godz. 16:00

Miejska Biblioteka Publiczna-Centrum Kultury
ul. Mickiewicza 10 58-250 Pieszyce

Polanica-Zdrój

Liza

2014-11-08 godz. 19:00

Teatr Zdrojowy-Polanica-Zdrój, Centrum Kultury i Promocji
ul. Parkowa 2 57-320 Polanica-Zdrój

Piątek

Marzenie Nataszy

2014-09-26 godz. 19:00

Gminny Ośrodek Kultury w Piątku
ul. Strażacka 3 99-120 Piątek

Oborniki Wielkopolskie

Marzenie Nataszy

2014-10-02 godz. 19:00

Obornicki Ośrodek Kultury
ul. Armii Poznań 18 64-600 Oborniki Wielkopolskie

Piszczyk

2014-10-28 godz. 18:00

Obornicki Ośrodek Kultury
ul. Armii Poznań 18 64-600 Oborniki Wielkopolskie

Sieradz

Marzenie Nataszy

2014-11-24 godz. 19:00

Sieradzkie Centrum Kultury
ul. Dominikańska 19 98-200 Sieradz

Staszów

Marzenie Nataszy

2014-11-27 godz. 19:00

Staszowski Ośrodek Kultury
ul. Parkowa 6 28-200 Staszów

Twardy gnat, martwy świat

2014-09-24 godz. 19:00

Staszowski Ośrodek Kultury
ul. Parkowa 6 28-200 Staszów

Wejherowo

Ożenek

2014-11-04 godz. 19:00

Wejherowskie Centrum Kultury
ul. Jana III Sobieskiego 255 84-200 Wejherowo

Bolesławiec

Ożenek

2014-11-25 godz. 18:00

Teatr Stary
ul. Teatralna 1 59-700 Bolesławiec

Dzierżoniów

Ożenek

2014-11-26 godz. 19:00

Dzierżoniowski Ośrodek Kultury
ul. Świdnicka 23 58-500 Dzierżoniów

Wałbrzych Utopia 2.039

2014-10-08 godz. 18:00

Dzierżoniowski Ośrodek Kultury
ul. Swidnicka 23 58-200 Dzierżoniów

Świdnica

Ożenek

2014-11-29 godz. 18:00

Świdnicki Ośrodek Kultury
Rynek 43 58-100 Świdnica

Wałbrzych Utopia 2.039

2014-10-06 godz. 18:00

Świdnicki Ośrodek Kultury
Rynek 43 58-100 Świdnica

Żary

Ożenek

2014-11-30 godz. 19:00

Żarski Dom Kultury
ul. Wrocławska 7 68-200 Żary

Brodnica

Plastusiowy pamiętnik

2014-09-21 godz. 16:00

Brodnicki Dom Kultury
ul. Przykop 43 87-300 Brodnica

Chełmża

Plastusiowy pamiętnik

2014-10-10 godz. 16:00

Chełmżyński Ośrodek Kultury
ul. Bydgoska 7 87-140 Chełmża

Źle ma się kraj

2014-11-08 godz. 18:00

Chełmżyński Ośrodek Kultury
ul. Bydgoska 7 87-140 Chełmża

Inowrocław

Plastusiowy pamiętnik

2014-10-26 godz. 16:00

Kujawskie Centrum Kultury
Plac Klasztorny 2 88-100 Inowrocław

Źle ma się kraj

2014-11-06 godz. 18:00

Kujawskie Centrum Kultury
Plac Klasztorny 2 88-100 Inowrocław

Opatów

Twardy gnat, martwy świat

2014-10-23 godz. 18:00

Opatowski Ośrodek Kultury
ul. Partyzantów 13 b 27-500 Opatów

Nowa Ruda

Wałbrzych Utopia 2.039

2014-10-07 godz. 12:00 i 18:00

Miejski Ośrodek Kultury w Nowej Rudzie
ul. Strzelecka 2 a 57-400 Nowa Ruda

Lądek-Zdrój

Wałbrzych Utopia 2.039

2014-11-12 godz. 19:00

Centrum Kultury i Rekreacji w Lądku-Zdroju
Plac Staromłyński 5 57-540 Lądek-Zdrój

Kudowa-Zdrój

Wałbrzych Utopia 2.039

2014-11-13 godz. 19:00

Stowarzyszenie Fundus Glacensis
ul. Kombatantów 1/9 57-350 Kudowa-Zdrój

Lubin

Wałbrzych Utopia 2.039

2014-11-19 godz. 19:00

Centrum Kultury "Muza"
ul. Armii Krajowej 1 59-300 Lubin

Sępólno Krajeńskie

Źle ma się kraj

2014-10-21 godz. 18:00

Centrum Kultury i Sztuki
ul. Kościuszki 4 89-400 Sępólno Krajeńskie

Nakło nad Notecią

Źle ma się kraj

2014-10-23 godz. 18:00

Nakielski Dom Kultury
ul. Mickiewicza 3 89-100 Nakło nad Notecią

Chełmno

Źle ma się kraj

2014-10-25 godz. 18:00

Chełmiński Dom Kultury
ul. Dworcowa 40 a 86-200 Chełmno